Soba, vseljiva takoj (Koroška cesta 31, 2000 Maribor)

135€ /mesec

Oprema

  • Komplet opremljeno, internet, wi-fi

Podrobnosti

Lep pozdrav!

V neposredni bližini strogega mestnega jedra na Koroški cesti 31, Maribor (nasproti FERI-ja), oddajamo večjo in urejeno študentsko sobo. Veliko stanovanje je v odličnem stanju, kjer obvezno vladajo čistoča, red, disciplina in prijetni študentje, ki čakajo na novo študentsko sostanovalko/sostanovalca. 🙂 Kot razvidno, je pogoj novega sostanovalca/sostanovalke resnost, zanesljivost in občutek za čiščenje.

Cena sobe znaša 135 evrov mesečno, stroški se obračunajo posebej. V stanovanju je vsega skupaj (če so vse sobe zapolnjene) 6 študentov, na voljo so: kopalnica, kuhinja, novi pralni stroj, prostorni balkon, WiFi-priključek in harmonično vzdušje na ZELO MIRNI LOKACIJI.

! V vmesnem času je študent malce spremenil podobo svoje sobe in pohištva (dodatno pohištvo), tako da je v živo malenkost drugačna. 🙂

Vabljeni na ogled.

Kontakt: info.sobe5@gmail.com

  • ID: 23005
  • Število ogledov 198