NOVO! Študentsko DUPLEX stanovanje za 3 študente v centru Maribora – popolnoma prenovljeno, blizu fakultet.

Kočevarjeva ulica 15, 2000 Maribor, Slovenija

Oprema

  • , klimatska naprava, centralno ogrevanje, steklokeramična plošča, hladilnik, posoda
  • CELOTNA OPREMA

Podrobnosti

V neposredni bližini fakultet oddajamo sobe v popolnoma prenovljenem stanovanju za skupno 3 študente:

✅ 1 enoposteljno sobo (V SVOJEM NADSTROPJU)!!! Stanovanje ima lastno klimatsko napravo (NOVO) Mitsubishi.

Stanovanje se nahaja v centru Maribora, le nekaj minut hoje od fakultet FKKT, FERI, Fakultete za strojništvo, FGPA, FNM in Pedagoške fakultete.

Stanovanje
velikost: 56 m²
stanovanje namenjeno bivanju največ 3 študentov
pripadajoča klet
popolnoma prenovljeno in na novo opremljeno
nova keramika
nova notranja vrata
nova kopalnica
nova kuhinja – v izdelavi!
novo pohištvo
nova strešna okna Velux s senčili
nove žaluzije
2 klimatski napravi Mitsubishi
vse v stanovanju je novo in še neuporabljeno

Stanovanje se nahaja v popolnoma prenovljenem bloku z manjšim številom stanovalcev, kar zagotavlja mirno in prijetno bivalno okolje za študij in vsakdanje življenje.

Ogrevanje in stroški

Blok je v letu 2025 pridobil nov, sodoben sistem ogrevanja z odličnim energijskim izkoristkom. Vsako stanovanje ima lastne števce porabe.

Cena
Enoposteljna soba: 330 EUR/mesec + stroški po porabi

Kontakt: 041-749-949

  • ID: 31977
  • Število ogledov 541